INFO   PHOTO   VIDEO

Cyborg dancer

Piedāvajam unikālu un neaizmirstamu Alexandroid Malysh šova performanci!

Alexandroid Malysh ir vienīgais, unikālais “CYBER dance ” dejotājs Baltijas valstīs , kurš ir ieguvis milzīgu popularitāti Eiropas deju klubu pasaulē. Neatkārtojami, fantasmagoriski ,bet visiem atpazīstami tēli no tādām Holivudas filmām kā “Alien”, ”Star Track”, “Robocop”, “Star war”, “Pridator”, “King Kong” un citām tiek atveidoti viņa šovos. Kostīmos tiek izmantotas unikālas tehnoloģijas un tie ir autorveidoti. Uzstāšanās laikā Alexandroid Malysh izmanto ne tikai savu lielisko deju tehniku tādos stilos kā “robot”, “stroboscope”, “hip hop”un “electric boogie”, bet arī izmanto skaņas, gaismas efektus un pirotehniku.

Alexandroid Malysh ir daudzu starptautisku breakdance konkursu laureāts un pirmais čempions “robot” stilā jau tālajā 1989 gadā– “Mr Robot PSRS - 1989”. Viņa pirmā koncertturneja bija Amerikas Savienotajās valstīs 1993.

Patlaban Aleksandroid Malysh turpina aktīvi koncertēt tādās valstīs kā Vācija, Zviedrija, Somija, Krievija, Holande, Lietuva, Igaunija, kompānijas “Tallink” kuģos un pasniegt indivuduālās deju stundas profesionāliem dejotājiem, kā arī tiek aicināts dažādu starptautisku hip hip un breakdance konkursu žūrijās.

Piedāvajam unikālu un neaizmirstamu Alexandroid Malysh šova performanci jūsu svētkos vai izklaides pasākumā!